حضور فعال دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نهمین نمایشگاه «شهر هوشمند» مشهد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه علوم پزشکی مشهد در بیست و دومین نمایشگاه «الکامپ» و نهمین نمایشگاه «شهر هوشمند» مشهد در معرفی پروژه های فناورانه‌ی حوزه‌ سلامت استان حضوری فعال دارد.

به گزارش وب دا، بیست و دومین نمایشگاه «الکامپ» و نهمین نمایشگاه «شهر هوشمند» مشهد از روز سه شنبه اول بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد با حضور جمعی از مسئولین اتاق اصناف ایران و مشهد، استانداری و شهرداری مشهد آغاز به کار کرد.

مهندس ساداتی مدیرآمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد:  حضور در این نمایشگاه موجب آشنایی بیشتر مردم با آخرین دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات در بخش سلامت بخصوص مباحث مرتبط با پروژه پرونده الکترونیک سلامت  همچون نظام ارجاع الکترونیک ، نسخه نویسی  و نسخه پیچی الکترونیک و پزشک خانواده خواهد شد .

از موارد حائز اهمیت اولین روز این نمایشگاه بازدید جمعی از مسئولین استان از جمله مهندس بنانژاد، عضو  هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و دکتر براتی معاون استانداری مشهد از غرفه دانشگاه می باشد.

شایان ذکر است این نمایشگاه تا چهارم بهمن ماه ادامه داشته و علاقه مندان میتوانند تا پایان نمایشگاه نیز از غرفه دانشگاه علوم پزشکی مشهد واقع در سالن فردوسی بازدید نمایند.